Akcja Blok, który jest Blogiem

Klaudia Chwastek
Akcja Blok, który jest Blogiem

Na murach budynków graffiti i wulgarne napisy nie są niczym dziwnym. Czasem jednak zdarzają się perełki – hasła nad którymi można się zastanowić, pomyśleć. Które po prostu inspirują i warto je uwiecznić. Wychodząc z takiego założenia rozpoczynamy akcję, w której może wziąć udział każdy z Was.

Blok, który jest Blogiem to akcja, która ma na celu zaprezentowanie różnego rodzaju przemyśleń utrwalonych na murach. Bardzo często możemy oglądać nie tylko szpetne i bezwartościowe napisy, ale też coś inspirującego. Zapraszamy do przesyłania samodzielnie wykonanych zdjęć podpisanych imieniem i nazwiskiem autora, bądź pseudonimem, na których znajdują się ciekawe napisy na blokach lub murach.

Najlepsze z nich opublikujemy we wrześniowym numerze MAGNIFIER, natomiast inne ukażą się na naszej stronie!

Zdjęcia prosimy wysyłać na adres: redakcja.magnifier@gmail.com z dopiskiem BLOK BLOGIEM w temacie wiadomości.

Są wakacje, może akurat natkniemy się na coś inspirującego.

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Blok, który jest Blogiem | MAGNIFIER

[…] Propozycje publikacji można wysyłać na maila: redakcja.magnifier@gmail.com. Wszelkie szczegóły naszej akcji są dostępne tutaj: BLOK BLOGIEM […]