Another One i ZIIIIIING!

Klaudia Chwastek
Another One i ZIIIIIING!

Już 5 kwietnie ukaże się nowa płyta duetu Another One zatytułowana „ZIIIIIING!”.

Duet Another One to Maciek Szymczuk – założyciel Another One, a po wydaniu debiutanckiej płyty „Possessed”, dołączył do niego Kuba Luka. I w latach 2006-2011odbyli serię koncertów, podczas której dźwiękowo zilustrowali film „Czarownice” w reżyserii Benjamina Christensena.

another one ZIIIIIING!

Teraz wydają płytę, na którą składa się siedem elektroniczno-gitarowych opowieści. Płyta zatytułowana „ZIIIIIING!” ukaże się już 5 kwietnia. Ich celem było uchwycenie w warunkach studyjnych dzikiej i koncertowej energii improwizacji, czyli tego, co przez lata towarzyszyło im podczas koncertów.

Another One

Fot. Katie Luka/ Mat. prasowe

Ukazały się już dwa single: „Telephone” i „Noovka Tamboorka”. Ten drugi jest swoistą abstrakcją która została zilustrowana fragmentami japońskiego filmu sci-fi z lat 60. zatytułowanego „Attack From Space”.

Nie jest to łatwe,proste i delikatne brzmienie – to całkowite zaprzeczenie tego, co można było usłyszeć na ostatniej płycie Kuby Luki, to całkowita abstrakcja, ale ciekawa.

Premiera płyty zaplanowana jest na 5 kwietnia.

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Kulturalny przegląd kwietnia - MAGNIFIER

[…] 5 kwietnia ukaże się nowa płyta duetu Another One zatytułowana ZIIIIIING!, na którą składa się siedem elektroniczno-gitarowych opowieści. Ich […]

ZIIIIIING! - MAGNIFIER

[…] Another One: Maciej Szymczuk, do którego dołączył później Kuba Luka, o którym mogliście już u nas […]