„Błękit” – regulamin konkursu

Klaudia Chwastek
„Błękit” – regulamin konkursu

Mamy dla Was konkurs! Do wygrania powieść Mai Lunde pt. Błękit. Autorka ponownie sięgnęła w swojej twórczości do tematyki kataklizmu i degradacji środowiska naturalnego!

Regulamin konkursu:

1.Organizatorem konkursu jest redakcja czasopisma i portalu społeczno-kulturowego Magnifier z siedzibą w Krakowie.

2. Konkurs odbywa się za pośrednictwem Facebooka i Instagrama czasopisma oraz portalu społeczno-kulturowego Magnifier z siedzibą w Krakowie.

3. Serwis Facebook i Instagram udostępniają wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

4. Uczestnik powinien posiadać: komputer lub urządzenie mobilne, dostęp do internetu.

5. Konkurs rozpoczyna się 11 lipca 2018 roku o godzinie 20:00 i potrwa do 14 lipca 2018 roku do godziny 20.00.

6. W konkursie może wziąć udział osoba, która posiada adres mailowy oraz w żaden sposób nie jest powiązana z czasopismem i portalem społeczno-kulturowym Magnifier z siedzibą w Krakowie!

7. Aby wziąć udział w konkursie należy uzasadnić, jak czytanie książek potrafi wpłynąć na nasze życie! Uzasadnienie należy przesłać na e-mail redakcji Magnifier redakcja@e-magnifier.pl i musi zawierać maksymalnie 100 słów.

8. Do wygrania w konkursie jest książka Błękit autorstwa Mai Lunde.

9. O wygranej zdecyduje kolegium redakcyjne. Nagrodzona zostanie osoba z najciekawszym uzasadnieniem.

10. Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pośrednictwem e-maila.

11. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać redakcji dane do wysyłki drogą e-mailową.

12.Podanie danych do wysyłki odbywa się dobrowolnie, zaś ich przekazanie będzie służyć tylko i wyłącznie do wysłania nagrody.

13. Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy