Exhibition Wander By Daniel Antropik

Magnifier
Exhibition Wander By Daniel Antropik

Serdecznie zapraszamy na wystawę zdjęć Daniela Antropika zatytułowanej „Wander”, która będzie można oglądać w Relax Cafe Bar w Warszawie!

Fot. Daniel Antropik

Fot. Daniel Antropik

Daniel pisze o sobie tak:

Jestem podróżnikiem bez celu. Włóczęgą bywającym w miejscach, które nie są mi przeznaczone, ale nie istnieją beze mnie. Jestem obserwatorem życia, przestrzeni i sytuacji, które istnieją samodzielnie, a beze mnie nie miałyby szansy na przetrwanie dłużej niż moment. Bywając nie tracę niczego, bo nie można stracić straconego. Błądzę, by odnaleźć to co zgubione. Jednak, jeśli to znajdę, to czy będzie moje?

Nie skończyłem szkoły fotograficznej, ale zaczynałem dwie. Nie skończyłem studiów, ale byłem blisko. Gdy wychodzę się przejść, to nie myślę o celu, bo to co jest nieokreślone jest nieuchwytne, a tego szukam. Lubię sprawy niedokończone. Być może dlatego fotografia tak bardzo mi odpowiada. Traktuję ją jako niekończący się proces z wieloma zakończeniami i być może żadne z nich nie będzie wystarczająco dobre. Zajmuję się błądzeniem po Mieście, a moja wyobraźnia żywi się klimatem miejsca. W międzyczasie tworzę też fotografie portretowe.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/111662826197537/?ti=icl&__mref=mb

Fot. Daniel Antropik

Fot. Daniel Antropik

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy