„Gorączka” – regulamin konkursu

Magnifier
„Gorączka” – regulamin konkursu

Mamy dla Was konkurs! Do wygrania oparta na faktach powieść Mary Beth Keane zatytułowana Gorączka. To wciągająca powieść osadzona na początku XX wieku, która wydaje się być nieprawdopodobna, a dopiero w momencie przypomnienia sobie o realiach XIX i XX wieku nabiera ona także znaczenia kulturowego.

Regulamin konkursu:

1.Organizatorem konkursu jest redakcja czasopisma i portalu społeczno-kulturowego Magnifier z siedzibą w Krakowie.

2. Konkurs odbywa się za pośrednictwem Facebooka i Instagrama czasopisma oraz portalu społeczno-kulturowego Magnifier z siedzibą w Krakowie.

3. Serwis Facebook i Instagram udostępniają wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

4. Uczestnik powinien posiadać: komputer lub urządzenie mobilne, dostęp do internetu.

5. Konkurs rozpoczyna się 3 lipca 2018 roku o godzinie 12:00 i potrwa do 6 lipca 2018 roku do godziny 20.00.

6. W konkursie może wziąć udział osoba, która posiada adres mailowy oraz w żaden sposób nie jest powiązana z czasopismem i portalem społeczno-kulturowym Magnifier z siedzibą w Krakowie!

7. Aby wziąć udział w konkursie należy uzasadnić, dlaczego książka jest świetnym rozwiązaniem na wakacje. Uzasadnienie należy przesłać na e-mail redakcji Magnifier redakcja@e-magnifier.pl i musi zawierać maksymalnie 100 słów.

8. Do wygrania w konkursie jest książka Gorączka autorstwa Mary Beth Keane.

9. O wygranej zdecyduje kolegium redakcyjne. Nagrodzona zostanie osoba z najciekawszym uzasadnieniem.

10. Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pośrednictwem e-maila.

11. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać redakcji dane do wysyłki drogą e-mailową.

12.Podanie danych do wysyłki odbywa się dobrowolnie, zaś ich przekazanie będzie służyć tylko i wyłącznie do wysłania nagrody.

13. Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy