Kiermash vol IX

Klaudia Chwastek
Kiermash vol IX

Kiermash odbył się już po raz IX! Kolejna edycja miała miejsce w Muzeum Inżynierii Miejskiej, a towarzyszyła Cracow Fashion Week! Ubrania, dodatki, a nawet rośliny, które pojawiły się w sekcji Antysmogowej!

Podczas tej edycji  pojawiło się 6o marek! Młodzi twórcy zaprezentowali swoją twórczość. Bardzo ciekawą, inspirującą i niebanalną. Zaś ciekawi krakowianie i nie tylko mogli poznać ich twórczość.  A jak sami organizatorzy mówią: moda + dizajn+ ludzie = KIERMASH!

Kiermash to z pewnością ciekawa propozycja dla tych, którzy szukają czegoś niebanalnego, by uświetnić swój codzienny strój. Różne wzory, kolory i ciekawe dodatki – od biżuterii, przez torby i plecaki po okulary.

Do tego całość świetnie wpisywała się w przestrzeń Muzeum Inżynierii Miejskiej. Zaś polska moda niezależna w postaci Kiermashu już na dobre zadomowiła się w Krakowie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy