„Księga nocnych kobiet” – regulamin konkursu

Klaudia Chwastek
„Księga nocnych kobiet” – regulamin konkursu

Księga nocnych kobiet to mocna, brutalna i poruszająca powieść autorstwa Marlona Jamesa, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego! Mamy dla Was jeden egzemplarz do wygrania!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest redakcja czasopisma i portalu społeczno-kulturowego Magnifier z siedzibą w Krakowie.
2. Fundatorem nagród w konkursie jest Wydawnictwo Literackie.
3. Konkurs odbywa się za pośrednictwem Facebooka i Instagrama czasopisma oraz portalu społeczno-kulturowego Magnifier z siedzibą w Krakowie.
4. Serwis Facebook i Instagram udostępniają wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnik powinien posiadać: komputer lub urządzenie mobilne, dostęp do internetu.
6. Konkurs rozpoczyna się 19 października 2017 roku o godzinie 12:00 i potrwa do 22 października 2017 roku do godziny 20.00.
7. W konkursie może wziąć udział osoba, która posiada adres mailowy oraz w żaden sposób nie jest powiązana z czasopismem i portalem społeczno-kulturowym Magnifier z siedzibą w Krakowie!
8. Aby wziąć udział w konkursie należy uzasadnić, dlaczego to właśnie do tego uczestnika ma trafić nagroda. Uzasadnienie należy przesłać na e-mail redakcji Magnifier redakcja@e-magnifier.pl i musi zawierać maksymalnie 100 słów.
9. Do wygrania w konkursie jest książka Marlona Jamesa Księga nocnych kobiet.
10. O wygranej zdecyduje kolegium redakcyjne. Nagrodzona zostanie osoba z najciekawszym uzasadnieniem.
11. Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pośrednictwem e-maila.
12. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać redakcji dane do wysyłki drogą e-mailową.
13. Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy