MAGNIFIER 3/2016

Klaudia Chwastek
MAGNIFIER 3/2016

Kolejny numer Magnifier przed Wami! Zapraszamy!

Dwa lata. Ponad 700 dni. Nowo poznani ludzie, nowe przygody, kolejne nerwy. Gdy Magnifier powstawał, nie myślałam o przyszłości. Wszystko działo się z dnia na dzień. Myślami wybiegałam do planów na kolejny numer, a nie do tego, co będzie za dwa lata. Nawet nie zastanawiałam się, czy w ogóle przetrwamy. Dzisiaj wiem, że się udało. Z lepszym bądź gorszym skutkiem. Istniejemy, mamy się dobrze i bierzemy udział w kolejnych ciekawych projektach.

Po dwóch latach jestem pełna nowych umiejętności i doświadczeń. Nauczyłam się sama wielu nowych rzeczy, których nikt pewnie nigdy by mnie nie nauczył. Z jednej strony okej, fajnie. Z drugiej… to trochę smutna prawda pracy na własny rachunek, jak to przeczytałam niedawno na jednym z blogów odnośnie pracy freelancera. Umiesz tyle i zajmujesz się tyloma rzeczami, że właściwie nie wiesz już w czym jesteś dobry. Coś w tym jest.

Jakieś dwa miesiące temu narzekałam, że Magnifier stał się taką rutyną dnia codziennego, że już nie dostrzegam tego, co robię. Dwa tygodnie później zaczęło dziać się tyle, że nie wiedziałam w co ręce wsadzić.

Ja jednak nie określiłabym tego pracą, zdobywaniem doświadczenia czy prowadzeniem biznesu – jak zwał tak zwał. Ja określiłabym to przygodą. Świetną przygodą, która wymaga poświęceń, ale daje też dużo satysfakcji i motywacji na przyszłość. Nigdy bym nie sądziła, że taka przygoda mnie spotka. Życie bywa przewrotne, nigdy nie wiemy co się zdarzy. Warto jednak korzystać z okazji, łapać chwilę i ją wykorzystywać. Wyciskać z niej jak najwięcej. A może właśnie się uda. Może właśnie przeżyjemy przygodę życia. Warto próbować!

Dzisiaj podczas tego jubileuszu, gdy Magnifier ma dwa latka, zapraszam Was na kolejny numer, w którym Michał Kalina w swojej (nie)przypadkowej podróży do Indii zdradzi Wam swoje przygody, jakie spotkały go podczas czteromiesięcznej podróży po indyjskich wsiach.

Zapraszam do lektury!
Klaudia Chwastek
Redaktor Naczelna Magnifier

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz