MAGNIFIER 5/2015

Klaudia Chwastek
MAGNIFIER 5/2015

Wakacje dobiegły końca, a co za tym idzie skończyło się lenistwo. My z kolei zapraszamy Was na nowy, już piąty w tym roku numer Magnifier.

Kolejny numer, tym razem nieco filmowy. Mamy dla Was dwa Dobre Adresy, choć dosyć nietypowe, które stworzyli Daniel Antropik, a także Grzegorz Stokłosa. Tomasz Jakut odrobinę przybliży Wam reklamę w filmach, a nie braknie także muzyki czy innych kwestii, które przy filmach, są bardzo istotne. Znajdzie się również nietypowy Miejski Kamuflaż. Nie braknie także Felietonu Blogera, które tym razem napisała Bernadetta Pasternak, autorka bloga Żyj Pełniej, która przybliży swoją trudną miłość do gór.

Piąty, powakacyjny numer, to i czas na pewne zmiany. Mamy nadzieję, że je dostrzeżecie. A tymczasem, w imieniu całej redakcji życzę miłej lektury!

Klaudia Chwastek
Redaktor Naczelna

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy