MAGNIFIER 6/2016

Klaudia Chwastek
MAGNIFIER 6/2016

Zapraszamy na ostatni numer Magnifier w tym roku!

Na jesienne wieczory…

Wrzesień i październik raczej nas nie rozpieszczały. Jesień przyszła zdecydowanie za szybko, a wieczory się wydłużyły. Dlatego my mamy dla Was coś do poczytania! O ludziach, a w zasadzie o nas samych, o tym, że nie zawsze jest tak kolorowo, jak sądzimy i że życie w XXI wieku ma zarówno swoje plusy i minusy. Anna Chomiak zaś pisze o ostatniej (normalnej) rodzinie i wcale nie chodzi o Beksińskich. A kobiecie w popkulturze przyjrzy się Aleksandra Miaskowska. Natomiast Grzegorz Stokłosa przyjrzy się nowemu pokoleniu, które już nadeszło!

Zapraszam do lektury!
Klaudia Chwastek
Redaktor Naczelna Magnifier

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier, która trzyma wszystko i wszystkich w ryzach. Ambitna i niebojąca się wyzwań, czasem zbyt poważna, wymagająca wiele od innych, ale i od siebie. Interesuje się wieloma rzeczami. Na co dzień studentka, która lubi posiedzieć przy kawie w klimatycznych kawiarniach.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Ostatnia (normalna) rodzina, jak budować rodzinę,

[…] moich felietonów na tematy społeczne i kulturowe znajdziesz w Czasopiśmie Magnifier. Ten artykuł ukazał się w najnowszym numerze z listopada tego roku. Autorem przepięknej, nieco […]