REDAKCJA

REDAKCJA

Redakcja Magnifier

Redaktor naczelna Klaudia Chwastek
Redaktor naczelna Magnifier, która trzyma wszystko i wszystkich w ryzach. Ambitna i nie bojąca się wyzwań, czasem zbyt poważna, wymagająca wiele od innych, ale i od siebie. Jej zainteresowania nie się sprecyzowane, interesowała się już wieloma rzeczami. Na co dzień studentka, która lubi posiedzieć przy kawie w klimatycznych kawiarniach.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Tomasz Jakut
W niektórych kręgach znany bardziej jako Comandeer – nadmiernie owłosione indywiduum zajmujące się dwiema całkowicie sprzecznymi ze sobą dziedzinami życia, jakimi są pisanie i programowanie. Przez jednych wyklinany jako zbytni konserwatysta w sprawach czystości kodu, przez drugich wskazywany jako przykład nieustannego narzekania przy pomocy pióra. Wiecznie niezadowolony i gotowy do krytykowania wszystkiego, co można skrytykować. Nic zatem dziwnego, że w Magnifier przypadła mu rola korektora…
Grzegorz Stokłosa
Maniak filmowy, którego marzeniem jest stać się ekspertem w temacie kina. Zwolennik zdrowego odżywiania i kebabów. W redakcji stara się przybliżyć czytelnikom tematykę kinematografii i filmu, recenzuje nowości, oraz usilnie próbuje nie „podpaść” NACZELNEJ. Sobotni wieczór lubi spędzić z bliską osobą oglądając dobre mordobicie w telewizji.
Joanna Wrona
Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UJ. Pasjonatka polskiego rocka i dobrej książki. Nie wyobrażam sobie życia bez piosenek Kazika Staszewskiego, zielonej herbaty, nuggetsów z McDonald’s oraz mojej uroczej kotki Whisky. W Magnifier piszę przede wszystkim na tematy muzyczne, choć zdarza mi się czasem odskoczyć w szeroko rozumianą kulturę czy społeczeństwo. Lubię pisać na każdy temat, na który mam coś do powiedzenia.

Mateusz Tkaczyk

STRONA INTERNETOWA
Tomasz Jakut

Kontakt z redakcją

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować – zapraszamy! Masz jakieś uwagi bądź propozycje?
Napisz do nas! Jesteśmy otwarci i chętni do współpracy!

Adres e-mail do naszej redakcji:

kontaktredakcja@e-magnifier.pl

Icon made by Freepik from www.flaticon.com