Spragnieni Lata

Klaudia Chwastek
Spragnieni Lata

Jeśli ktoś myślał, że wakacje w mieście to nuda, to jest w dużym błędzie. W Krakowie tyle się dzieje, że momentami ciężko się zdecydować co wybrać. Kina plenerowe, wystawy, koncerty… Właśnie jeden z nich odbył się w ostatnią sobotę. Na scenie Spragnieni Lata wystąpiła Natalia Przybysz, Bovska, Iza Lach i Dwa Sławy!

Koncert Spragnieni Lata, czyli trasa koncertowa Cydru Lubelskiego, to było wydarzenie warte uwagi w miniony weekend. Choć upalnie, na krakowskie Błonie i tak ściągnęło pokaźne grono osób, a niewielki tłum szalał pod sceną czy to na koncercie Natalii Przybysz, czy Bovskiej. Tego typu koncerty i imprezy z pewnością są potrzebne. Jest to świetna alternatywa dla tych, którzy wakacje spędzają w mieście. Można świetnie się pobawić, potańczyć i posłuchać dobrej muzyki, a tym samym poprzebywać w plenerze i poczuć wakacyjny klimat.

Tego typu akcje to też dobra okazja na posłuchanie tego, co nieznane. Bawić się mogą zarówno ci mniejsi, którzy przyszli z rodzicami i szaleli na zielonej trawie, jak i ci starsi, którym muzyka grana na koncercie mogła być obca. Fani zaś mogli posłuchać swoich ulubieńców. Artyści nakłaniali do tego, by się bawić, ewentualnie rozłożyć się na trawie i skorzystać z promieni słonecznych, by poczuć się jak na wakacjach. Alternatywa to bowiem warta uwagi, z której warto było skorzystać.

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy