STUDENCKI WIECZÓR Z PIOSENKĄ TURYSTYCZNĄ

Magnifier
STUDENCKI WIECZÓR Z PIOSENKĄ TURYSTYCZNĄ

Nieobca Ci muzyka takich grup muzycznych, jak Dom o Zielonych Progach, Wolna Grupa Bukowina, czy Stare Dobre Małżeństwo? Chciał(a)byś wziąć udział w niebanalnym wydarzeniu muzycznym i razem z nami współtworzyć kulturę studencką w Krakowie? Inspirujesz się twórczością bardów?

Nie tylko lubisz słuchać, ale i przede wszystkim WYKONYWAĆ piosenkę turystyczną i poetycką? Zapraszamy na Studencki Wieczór z Piosenką Turystyczną!

W pierwszej części wieczoru zapraszamy na OPEN-MIC! Pierwszych występujących nagrodzimy symbolicznymi upominkami od Klubu Żaczek oraz partnerów projektu!

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: ala.hudzik@gmail.com

W temacie maila prosimy wpisać „Open-Mic 20.04, Żaczek”, a w treści imię, nazwisko i proponowany repertuar (max 3 piosenki). Liczba miejsc ograniczona!

W drugiej części wieczoru zapraszamy do udziału w otwartym dla wszystkich ŚPIEWOGRANIU! Zgłoszenia przyjmowane będą bezpośrednio podczas wydarzenia.

Prosimy o nadsyłanie propozycji piosenek (z tonacjami) na podany wyżej adres mailowy, najpóźniej do 14 kwietnia! Z nadesłanych propozycji zostanie utworzona lista dostępnych piosenek oraz śpiewnik specjalnie dedykowany wydarzeniu!

Łapcie za gitary i dołączcie do nas – współtwórzmy razem kulturę studencką w Krakowie!

Mile widziane również inne instrumenty (niewielkie instrumenty perkusyjne, kazoo, harmonijka ustna, ukulele, instrumenty dęte)!

STUDENCKI WIECZÓR Z PIOSENKĄ TURYSTYCZNĄ
20 KWIETNIA 2017 r., KLUB STUDENCKI ŻACZEK
WSTĘP: WOLNY!
START: 20:00

studencki wieczór z piosenką turystycznąHARMONOGRAM WYDARZENIA:
20:00
Część I – OPEN MIC (zgłoszenia: ala.hudzik@gmail.com)
22:00
Część II – ŚPIEWOGRANIE (zgłoszenia bezpośrednio na wydarzeniu, zgodnie z listą dostępnych piosenek)

LINK DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/1168948223233737/

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy