„Twarze, maski, mordy” – Ucho Prezesa powróciło!

Klaudia Chwastek
„Twarze, maski, mordy” – Ucho Prezesa powróciło!

Jeśli w poprzednim sezonie coś zdecydowanie zawojowało w serialowym świecie, to z pewnością było to Ucho Prezesa Roberta Górskiego. Z początku miało być krótko, potem przejął to ShowMax, a teraz mamy już drugi sezon!

O Uchu Prezesa przed wakacjami mówili chyba wszyscy. Czy oglądali? Ciężko powiedzieć, jednak ten miniserial Roberta Górskiego zrobił sporo zamieszania. Media o nim pisały, niektórzy politycy go komentowali, bo że oglądali, jest to chyba nawet pewne. To był hit internetu!

W ubiegły czwartek, 7 września na platformie ShowMax swoją premierę miał pierwszy odcinek drugiego sezonu. Twarze, maski, mordy… bo taki jest tytuł pierwszego odcinka mógł być chyba tylko o jednym… Wystarczy sięgnąć pamięcią do tego, co działo się w wakacje, czyli do zamieszania wokół sądów, weta prezydenta…

I tak oto na sam początek mamy rozwścieczonego prezesa, który demoluje swój salon. Tym samym wyszliśmy poza gabinet prezesa i kontuarek pani Basi. „Adrian” już nie czekał pod gabinetem, pani Basia płakała z tego powodu, zaś rozwścieczony prezes gościł Pana Jarka z Krakowa, w którego wcielił się Andrzej Seweryn. I to już wielki sukces, bowiem w obsadzie pojawiły się znani i cenieni aktorzy z ogromnym dorobkiem aktorskim.

Sam prezes potrafił o siebie zadbać, i choć to stary kawaler i w jego otoczeniu nic się nie zmienia, to jednak potrafi włączyć telewizor i wydedukować, że „skoro u Jacka mówili, że były małe” demonstracje, to w rzeczywistości było odwrotnie. Sądzić również można, że w drugim sezonie poznamy jednak inne oblicze prezesa, w którego wciela się Robert Górski, który w tej roli jest świetny.

Z racji tego, że Robert Górski chce tworzyć serial w miarę na bieżąco, ciężko będzie przewidzieć, kto jeszcze może się pojawić i jakie sytuacje zostaną przedstawione. Wiadomo jednak, że ma być nieco więcej opozycji i prawdopodobnie nie wszystko będzie się toczyć w gabinecie prezesa.

Czy ten sezon powtórzy sukces poprzedniego? Tego nie wiadomo. Częściowo wszystko w końcu zależy od sytuacji politycznej, Robert Górski jednak może nas zaskoczyć.

Kolejne odcinki Ucha Prezesa można oglądać co czwartek na ShowMax.com.

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy