UnderSound

Magnifier
UnderSound

SGH uruchamia muzyczne podziemie UnderSound! Nowy cykl kameralnych koncertów UnderSound dołącza do projektów obecnych na muzycznej mapie Warszawy. Za inicjatywę odpowiedzialni są członkowie Zrzeszenia Studentów Polskich Szkoły Głównej Handlowej. Pierwszy koncert odbędzie się 30 marca o godz. 20.00 w Hadesie – podziemiach uczelni. Wstęp wolny, zapisy na wydarzeniu na Facebooku.

UndersoundNa scenie Hadesu 30 marca zaprezentuje się Meek, Oh Why?. To zespół o unikatowym brzmieniu, balansujący pomiędzy wpływami muzyki elektronicznej, hip-hopu i nowoczesnego jazzu. Dla UnderSound tego dnia wystąpi również sskjegg – młoda wokalistka łącząca proste elektroniczne brzmienie ze złożoną warstwą tekstową. Jak deklarują organizatorzy, zachowany zostanie kameralny i nieco tajemniczy klimat miejsca.

UnderSound to projekt od melomanów dla pasjonatów muzyki. Powraca do korzeni i wznawia koncerty odbywające się niegdyś w kawiarni Hades, która za dnia pełniła rolę bufetu, a wieczorem wypełniała się dźwiękami gitar i śpiewu. UnderSound chce promować debiutujących artystów, związanych z muzyką z pogranicza elektroniki, muzyki alternatywnej oraz nowych gatunków.

Pierwszy koncert UnderSound – z udziałem Meek, oh why? i sskjegg – odbędzie się 30 marca o godz. 20.00 w Hadesie, podziemiach budynku G SGH. Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Zapisać się będzie można pod linkiem umieszczonym na wydarzeniu i fanpage’u na Facebooku od piątku, 24 marca do wyczerpania miejsc.

Wydarzenie na Facebooku: https://web.facebook.com/events/1838325329750694/
Fanpage UnderSound: https://www.facebook.com/undersoundsgh

* * *

UnderSound to cykl kameralnych koncertów, pozwalających debiutującym artystom na zaprezentowanie się przed społecznością akademicką. Powraca do tradycji SGH sprzed 30 lat – regularnych spotkań muzycznych w Hadesie, kawiarni znajdującej się w budynku głównym uczelni. Twórcami projektu są członkowie Zrzeszenia Studentów Polskich SGH. Celem inicjatywy jest zainteresowanie muzyką alternatywną studentów i absolwentów warszawskich uczelni, a także integracja społeczności akademickiej.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy