Zęby krokodyla, czyli rozpoczynamy III sezon Ucha Prezesa

Klaudia Chwastek
Zęby krokodyla, czyli rozpoczynamy III sezon Ucha Prezesa

Ucho Prezesa, serial satyryczny Roberta Górskiego powraca z trzecim sezonem. Z trzecim sezonem, w którym ciężko byłoby pominąć zmiany w rządzie i to dosyć… drastycznych. Nie brakuje też niespodzianek.

Dlatego też pierwszy odcinek nowego sezonu zatytułowany „Zęby krokodyla” rozpoczyna się właśnie od rekonstrukcji rządu, a konkretnie od pretensji Antoniego, dlaczego już nie jest Ministrem Wojny. Towarzyszy mu jego Miś, a Mariusz stara się poskromić tego krokodyla bez zębów. A Prezes, jak Prezes, stara się uniknąć konfrontacji.

Jednak to nie jedyny wątek i nie jedyni bohaterowie, których widzimy w pierwszym odcinku kolejnego sezonu. Pojawia się nowa i to  bardzo istotna postać. Pojawia się Donald, w którego wciela się Cezary Pazura. Odwzorowanie świetne, zwłaszcza w towarzystwie m.in. Angeli. Jednak powraca również „Adrian”, tym razem narciarz, jest też m.in. Krystyna. Z nowych bohaterów mamy również Danusię z Wiadomości, w którą wciela się Małgorzata Ostrowską-Królikowską.

Kto konkretnie stoi za rekonstrukcją? Prezes z premierem, czy prezydent  z premierem? To kluczowe pytanie tego  odcinka, mimo wszystko, to co jest istotne, to zdecydowanie rozbudowanie tego serialu. Mamy już parę wątków, kolejnych bohaterów, tak samo w sumie istotnych jak Prezes, wychodzimy poza gabinet. Mamy też inne ujęcia. W jaką stronę pójdzie ten sezon Ucha Prezesa?

II sezon nieco się wahał pod różnym względem, jedne odcinki były znacznie lepsze od drugich. Teraz dobrze zaczynamy kolejny sezon, wraz z nowymi bohaterami. Wprowadzenie Donalda wydaje się być bardzo interesujące, zwłaszcza, że w tą postać wciela się Cezary Pazura, a on swoją osobowością, może dać naprawdę wiele temu bohaterowi. Dodatkowo pozostaje kwestia rekonstrukcji rządu, jak zostanie ona ukazana, a także Unia Europejska? Nie pozostaje nic innego jak śledzić kolejne odcinki serialu.

III sezon dostępny jest na ShowMax.com od 15 marca, od niedzieli 18 marca będzie można oglądać nowe odcinki w Telewizji WP, a na YouTube pierwszy odcinek kolejnego sezonu pojawi się w czwartek 22 marca.

Źródło zdjęcia: screen ze zwiastuna III sezonu Ucha Prezesa

Klaudia Chwastek

Redaktor naczelna Magnifier. Absolwenta Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku kulturoznawstwo. W obszarze jej zainteresowań znajdują się social media. Chętnie bierze udział w różnorakich imprezach kulturalnych. Miłośniczka Krakowa i kawy.

Kontakt: klaudia.chwastek@e-magnifier.pl

Komentarze

Napisz komentarz
Zamknij formularz komentowania
Napisz komentarz

Brak komentarzy